služby

Odhlášení vozidel

Na základě vaší plné moci za vás odhlásíme váš osobní i nákladní automobil, přívěs, motorku, čtyřkolku nebo návěs. Podáme písemnou žádost na příslušný úřad, vyplníme nezbytné formuláře a na požádání záležitost vyřídíme na počkání. V případě vyřazení dopravního prostředku z registru vozidel za vás vyřídíme i tyto náležitosti, včetně dokladu o ekologické likvidaci vozidla. Vyřešíme za vás také odhlášení a přepis vozidla z prodávajícího na kupujícího z okresu do jiného okresu.

Přihlášení vozidel

Zapíšeme za vás vaše nové vozidlo do registru silničních vozidel, vyplníme veškeré nezbytné tiskopisy, zařídíme technický průkaz i státní poznávací značku. V případě koupě ojetého automobilu vám pomůžeme převést vozidlo od původního majitele na vaši osobu.

Registrace dovezeného vozidla

Pokud si koupíte automobil, motorku nebo přívěs v cizině, pomůžeme vám přihlásit jej do registru vozidel na území České republiky. Poradíme vám, jak vozidlo správně odhlásit v cizině a převézt do Česka. Zařídíme vám tzv. dovozovou prohlídku, státní technickou kontrolu a měření emisí a poté i veškeré potřebné formality s přihlášením vozidla.

Ostatní služby

Rádi vám pomůžeme doladit řadu detailů nebo rychle vyřešit problémy s vozidlem. Zajistíme za vás změnu barvy karoserie, vyřídíme ztracenou SPZ, postaráme se o vystavení duplikátu technického průkazu i ukončení leasingu na vozidlo.

Vývoz vozidel

Postaráme se za vás o doklady potřebné k odhlášení vozidel z registru České republiky, zajistíme proces odhlášení, přidělení vývozní registrační značky i vydání nového osvědčení o registraci.

Státní technická kontrola a měření emisí

Za cenově výhodných podmínek vám zajistíme státní technickou kontrolu a měření emisí pro vaše motorová i nemotorová vozidla. Zařídíme vám potřebné doklady a prohlídky absolvujeme za vás v pro vás nejvýhodnějším čase.

Profinancování koupě vozu

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější způsoby financování koupě vašeho vozidla. Poradíme vám, zda-li se vám více vyplatí úvěr nebo leasing. Spolupracujeme s renomovanými partnery, kteří se financováním koupě vozidel zabývají, mj. se společnostmi Credium, Essox, GE auto, S-leasing, Cetelem, Škofin, Vltavín leas, Autotreid, Business Lease a řadou dalších.

Pojištění

Nedílnou součástí poskytovaných služeb je povinné a havarijní pojištění, které poskytujeme za mimořádně výhodných podmínek s garancí nejnižších cen v České republice. Ve spolupráci s pojišťovnami Alianz, Kooperativa, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská, Uniqa, Generali, ČSOB, Triglav a Wüstenrot nabízíme slevy na pojištění až 60 %.

Ekolikvidace

Postaráme se o kompletní ekologickou likvidaci vašeho ojetého vozidla a jeho vyřazení z registru vozidel včetně odvozu autovraku. Vlastníme potřebné certifikáty a povolení, díky kterým máte u nás jistotu, že s vaším autovrakem naložíme opravdu ekologicky.